Umístění otrokyně

Jestliže měla služka nárok na svou celu, je tato vymoženost u otrokyně naprostou zbytečností. Místo, které by užívala, můžete využít mnohem účelněji např. jako šatník, botník nebo místo na provádění výprasků (domácí trestnice).
Otrokyně má nyní několik možností, kde bude spávat.
1. Na zemi u Vaší postele
Jako živá předložka u postele je otrokyně kdykoli během noci k dispozici. Rovněž nemusíte v noci šlapat na studenou zem. Otrokyně přespávající ve ložnici může být používána rovněž jako živá ohřívací láhev na nohy, věšák na prádlo či jako držák na pantofle. Nevýhodou umisťování otrokyně u postele je její funění (dá se odstranit roubíkem nebo maskou) a zamezí nočním pracem, pokud nechceme, aby jste byl pozdě v noci a brzy ráno buzen odcházející nebo
přicházející otrokyní. A navíc by mohla její přítomnost vadit Naši milence.
2. Na zemi u vstupních dveří
Spává-li otrokyně u vstupních dveří, slouží současně jako hlídací pes. Neruší Nás, když nad ránem končí se svými pracovními povinnostmi nebo když brzy ráno spěchá připravovat Naši snídani.
Nevýhodou je jeho velká vzdálenost, když během noci něco potřebujeme.
3. Před dveřmi ložnice
Toto místo se jeví jako kompromis mezi oběma variantami a je jedním z nejvhodnějších.
4. Na WC
Otrokyně jenž musí spávat na záchodě, zabírá v domácnosti nejméně místa a neprovokuje Nás svý vzdechem. Navíc, když potřebujeme v noci použít toaletu, je okamžitě po ruce a My se nemusíte v rozespalosti namáhat se svlékáním a očistou po vykonání potřeby.
5. Venku na řetězu
Oželí-li námahu spojenou s jejím přivazováním a odvazováním, můžeme ji nechat spávat venku v boudě, přivázanou za krk k řetězu. K tomu potřebujeme pouze krytý dvorek, na který Nám nevidí sousedi a v zimě naprostý nedostatek soucitu. V období největších mrazů můžeme otrokyni nechat spát u dveří, aby Nám nezmrzla.
6. Samozřejmě máme spoustu dalších možností pro ustájení otrokyně, jako je prostor pod Naší postelí, speciální klec, uzamčená skříň nebo botník a samozřejmě prádelna nebo sklep.