Dospělí

Trestání prostřednictvím dětí:
Nepřipusťme, aby Naši otrokyni-chůvu trestala dcera. Synovi to svěřit můžete, ale až po 18 roku věku, kdy je z něj již dospělý muž s absolutními požadavky na dokonalé služby pro svou osobu. A samozřejmě s právem služku či otrokyni za chyby náležitě potrestat. Musíte mu ale objasnit, které druhy trestů a v jakých případech udělovat.
Hlídejte si, aby trestem nezpůsobil pracovní neschopnost Naší otrokyně. Doporučuji praktikovat jen lehké tresty, jako facky či jednotlivé údery bičem. Za těžší provinění vůči mu proveďte trest raději sám na základě jeho stížnosti. Pořádný trest, samozřejmě před jeho očima, jí udělte u příležitosti jeho plnoletosti.

 

Váš dospělý syn:
Záleží jen na Nás , zda syna připravíte na všechna tajemství a možnosti. Při průměrné inteligenci nebude k tomu, co se děje doma, potřebovat žádný komentář. Pokud tento způsob života akceptuje, můžete mu poradit, kde hledat svou budoucí otrokyni. Pokud, ale v tomto směru neprojevuje žádné nadšení, nenaléhejte. Připusťme ale, že Váš syn má pod Vašim vedením dominantní sklony a díky Vaší otrokyni je na takový život již připraven. Je maximálně rozmazlený, náladový, zvyklý ženám poroučet, každé přání musí být splněno, nesnese žádný odpor a také na svou budoucího ženu hledí jako na tvora, který musí poslušně a bez odporu pečovat o jeho pohodlí. Tehdy Vám můžeme k jeho výchově jen gratulovat, neboť jste ho znamenitě připravil pro budoucí život.

 

A Vaše otrokyně?
Po dosažení synovi plnoletosti v nejmenším nekončí její péče o něj. Vede nadále rovněž i jeho domácnost a platí pro něj stejná pravidla jako dosud. Musí, je-li jeho byt snadno dosažitelný se o něj starat a je její povinností péče alespoň o základní pohodlí Vašeho syna i v tomto novém bytě, dokud ještě nemá stálou partnerku. Otrokyně musí přesto sloužit hlavně Nám, My sami nesmíme být v žádném případě postiženi.

Jiná věc je, pokud se rozhodneme, pro kompatibilní věk syna s Naši osvědčenou a perfektně vycvičenu otrokyni, ji synovi darovat a sami si pak stejně vychováme novou.

 

Vaše dospělá dcera:
Tady je opravdu těžké cokoliv radit, vše se rozhodne v průběhu života. Ale i tak platí pokud v tomto směru neprojevuje žádné nadšení, nenaléhejte.