Předškolní

Péče o dítě:
Bez ohledu na to, kdo je matkou Pánova dítěte, přebírá veškerou péči o něj otrokyně-chůva. K jejím již tak značným povinnostem přibývá ještě skutečně velký kus práce. Má na starosti: nákup a přípravu jídla, výživu, přebalování, praní a žehlení plen, koupání, oblékání, uspávání, projížďky s kočárkem a mnoho dalších povinností, které jsou tak či onak s tím spojeny.

To vše ale pochopitelně bez osvobození od výkonu dosavadních domácích prací, péče o Nás či eventuelně starší děti. Vy sám nemůžete ztrácet čas jakoukoli prací. Nic nebrání tomu, aby jste si pro Naše potěšení s dětmi hrál. Ale když je doba jídla, nebo začne-li dítě plakat kvůli pročůrané pleně, musí ihned přiskočit otrokyně a převzít roli starostlivé chůvy.
Tento značný nárůst jeho pracovních povinností bude zvlášť v prvním půlroce po narození dítěte znamenat velkou zkoušku pracovitosti a výdrže. Musíme ji pomoci všechno náležitě zvládnout. To spočívá především v tom, že její výchovu maximálně zpřísníme, stejně jako pravidla a trestání a navíc zavedeme nové
tresty spojené s péčí o dítě.

Většina žen však tyto činnosti zvládá i přes první zaváhaní vcelku uspokojivě.