Milenka

Tak jako ani nikdy jindy, nesmí Naše otrokyně ani v případě Našich milostných vztahů s ženami, vyjadřovatsvé vlastní názory. Musí se spíše cítit jako zločinka, neboť je její vinou, že jsme museli navázat milostný vztah s jinou ženou. Co nejčastěji ji vytýkejte, jak byla strašně neschopná v sexu, jak je Nám odporná, a jak pro Nás zcela ztratila veškerou sexuální přitažlivost.
K Naši milé, kteří k Vám domů přichází, musí projevovat maximální úctu. Můžeme ji mimo jiné pěkně ponížit tím, že ji nejenom budeme ubezpečovat, jak je pro Nás strašně sexuálně nezajímavá (ať skutečně nebo jenom jako), a to i před Naši milou, ale budeme také vyžadovat její služby, a to před a po sexu s třetí osobou.

Jedna taková typická návštěva milenky u Nás doma může vypadat takto:
Příchozí pomůže otrokyně z kabátu a pozve ji do pokoje. Pak Nám v kuchyni připravuje občerstvení a zatímco balancuje s kávou a chlebíčky, laškujeme s milenkou a připravujeme se pomalu na vrchol večera. Ještě než se odebereme do ložnice, musí otrokyně ošetřit Naše a tělo milenky.
Zatímco Náš sexuálně zcela neuspokojovaná otrokyně svědomitě ošetřuje, klidně ji oznam me, jak právě tato vůně Naší milenky přivádí k vzrušení a jak divoká jistě dnešní noc bude. Můžeme přidat i pár podrobností, jaké to bylo minule. Pak se nechme otrokyní doprovodit do ložnice, kde Nás již čeká Naše
milenka. A zatímco si již vyměňujeme první polibky, musí Nám u postele klečící otrokyně popřát vše nejlepší pro nastávající chvíle. Pak ji pošleme pryč. Buď musí uklízet, nebo naopak klečet v rohu ložnice čelem ke zdi a poslouchat zvuky Naší vášně. Když je po všem, očistí Nás i milenku jemným ručníkem nebo svým jazykem do sucha.
Pak zapálí cigarety a přinese občerstvení. Tak se to opakuje po celou noc a až nad ránem, kdy Vy oba již tvrdě spíte, se může potichu vzdálit z ložnice, aby se trochu vyspala, než začne dělat snídani.

Další použití otrokyně při sexu může spočívat v tom, že ji potrestáte za eventuální selhání Vaší
milenky. Může být těžko něco více ponižujícího, než když si musí nechat dát v ložnici výprask za to, že Naše milá třeba odmítá nějakou praktiku.
Jsou Páni, které svou otrokyni používají při sexuálním aktu jako pomůcku k ještě větší rozkoši. Buď jako masérky, nebo při dráždění jiných tělesných partií jazykem. To je v každém případě závislé u každého z nich na tom, zda mu nevadí, že se jí dotýká tvor na úrovni zvířete.

Předpokládám, že fantazie již teď pracuje na tom jak otrokyni využít pro maximální požitek.