Služka

Výcvikový stupeň Služka

Nechceme-li se spokojit s tím, že máte "pouze" pouslušnou ženu, plně podřízenou Naším rozkazům a náladám, můžeme ve výcviku pokračovat. Logickým dalším stupněm drezůry je přeměna ženy v osobní služku v pravém slova smyslu.

Jako podřízená podřadná osoba ztratí jednou provždy právo plést se do soukromého života a de facto se z ní stane velmi levná pracovní síla, kterou můžeme libovolně využívat. Na rozdíl od placeného služebnictva nebude protestovat proti pracovní době nebo obdrženým příkazům. Rovněž ji můžeme daleko účinněji trestat, což se vrátí v podobě jeho větší pracovitosti a oddanosti.
Jestliže jsme pevně rozhodnuti udělat si z ní svu služku, musíme ještě zvážit svoji finanční situaci.
Od okamžiku, kdy si zní uděláte svou služku, by měla totiž žena zanechat svého zaměstnání a plně se věnovat pracem v domácnosti a péči o Pána.
Ztratíme tak sice jeden menší zdroj financí, ale to by se mělo bohatě vrátit formou jiných výhod.
Služka nemá nárok na žádnou odměnu!
Na rozdíl od polušné ženy získává služka zcela specifické postavení, které se již velmi blíží tradičním vztahům Pán-otrokyně.
V tomto duchu tedy přistupujme k ženině výcviku. Nastolíme v domě přísný řád a ujmete se své role rozmazleného Milost Pána, velmi přísné ke svému služebnictvu. (Trautumberka z Večerníčků si snad vybavujete)

Mimochodem touto tématikou se zabývá jeden celý směr BDSM tzv. Maid Academy, nejznámější lze považovat French Maid Academy u nás propagovanou
malou částí submisivních mužů většinou v rámci TV,TS,CD (transvestitů, transexuálů, crossdresrů).
 
Můj postesk:
Bohužel žijeme v 21.století, zdůrazňuji to především protože služka,v historii českých zemí oficiálně do roku 1918, vždy byla odrazem majetku a postavení.
A v dnešní době díky naprosto zvrácenému systému ve kterém žijeme, z pohledu výchovy žen ve školách, postoj k nim a také toho majetku.
Je nutno při čtení dalších odstavců brát velký ohled na situaci ve které dnes žijeme.

 

Výchova služky

Výcvik služky

Uniforma služky

Domácí řád a povinnosti služky

Stanovení trestů služky

Umístění služky

Sex se služkou