2.Cvičení venku 

Cvičení venku přináší mnoho možností, jak vyzkoušet její fyzičku. Při všech doporučuji pod normální oděv obléci gumovou kombinézu, zvlášť v horkých letních dnech. Je-li to možné, hodí se i roubík nebo gumová maska. Záleží na Naší fantazii, jaká cvičení vymyslíme, zde jsou praktické příklady z praxe:

Chůze
Na Náš rozkaz musí v určeném čase urazit jistou vzdálenost. To lze ztížit přidáním závaží na nohy nebo těžkým břemenem (batoh s pytlem cementu, kufry s kamením apod.)

Běh
Stejný princip jako shora. Lze osobně kontrolovat. Buď ji nechte běhat před okny Našeho domu nebo jeďte na kole s běžící ženou na vodítku.

Plazení
Absolvuje jen v kraťáscích nebo sukni. Dráhu vyberte tak, aby vedla kopřivami, trním, loužemi, bahnem nebo i skrz močůvku a hnůj. Za znečištění či poničení oděvu ji samozřejmě po skončení plazení na místě potrestejte.

Jízda na koni
Pohodlně si sedněte na záda stojící ženy, která Nás ze spodu podepře rukama, pevně se ji chyťte rukama za krk, vlasy či uši. Čas a vzdálenost, kterou s Námi absolvuje, určujeme My. K lepšímu výkonu pomůže bič. Není-li po ruce, stačí prut, lískovka nebo pásek Našich kalhot.