Další

Sezení na trestné koze:
Obkročmo si sednout na kozu, která se jinak používá k výpraskům. Ta se svými ostrými hranami do ní pěkně zařízne. Nohama se samozřejmě nebude dotýkat země a ruce bude mít spoutány za zády. Na nohy lze připevnit závaží.

Sezení na trestné židli:
Ta má na sedadle ostré, hustě nabité hřebíky, stejně je upraveno i opěradlo a místo pro chodidla. K židli je připoutána za nohy, krk a ruce.

Pobyt ve studené vodě:
Probíhá buď ve vaně, nebo pod sprchou. Jeho doba je omezena kondicí ženy. Při sprchování venku hadicí je vhodné uvazat na krátký řetěz.

Nábytek:
Dlouhodobost trestu je neomezená. Nesmí vydat ani hlásek (nábytek přece nemluví) nebo se hýbat. Žádné hovory, žádné rozkazy. Jako kus nábytku slouží i v době nepřítomnosti.

Židle
klečí na všech čtyřech u stolu, a to buď nahá, nebo přikrytá přehozem. Lze použit při jídle, čtení a to bez jakéhokoli časového omezení.

Univerzální držák
vykonává funkci držáku jakékoli určené věci (WC štětka, popelník, smeták, váza,rákoska, prádelní šňůra apod.).

Držák oblečení
Tak slouží buď v chodbě pro venkovní oblečení, nebo v ložnici pro odložení domácího oděvu a spodního prádla.
Umístěte jí vhodně dovnitř do skříně nebo rohu místnosti.

Rohožka
Pokud před dveře nevidí sousedé, je možno udělet z ženy venkovní rohožku. Pokud by v zimě hrozilo, že rohožka bude mrazem nezpůsobilá, umístěte ji za dveře. Pravidelně si na ní čistěte boty.

Váza
nahá žena je uzpůsobena do takové pozice, že její řiť směřuje vzhůru a do ní pak nainstalujte květiny.

Popelník
Jsou to především ženiny ústa, která musí být připravena polykat jak popel, tak i nedopalek. Lze použít i jako plivátko nebo pro vysypávání drobného odpadu ze stolu.