Odepření jídla a pití

Je efektivní forma trestu, která Nás nijak neobtěžuje a přesto přináší vynikající výsledky. Mimoto snížíte výdaje na otrokyni.
Pokud ji necháme hladovět, pak minimálně den a noc. Optimální doba je 2-3 dny, ale záleží samozřejmě na její kondici a zdraví.
Aby jsme měli plnou kontrolu nad dodržováním tohoto zákazu, můžeme ji dát zámek na ústa, jež zabrání příjmat pevnou stravu. Ten bude samozřejmě nosit po celou dobu trestu.
Trest můžeme zpestřit tím, že ji před spaním dáte před nos zbytky Naší večeře, které musí do rána zůstat netknuté. Je velmi zábavné uložit ženě hladovku, chystáme-li slavnostní večeři pro přítelkyni nebo delší hostinu. Vyhladovělá otrokyně musí samozřejmě celé společnosti sloužit, připravovat a servírovat jídlo a po skončení hostiny pak všechny zbytky vyhodit.

Zákaz pití
je ještě efektivnější než hladovka, přináší ale větší zdravotní rizika. Nemůžete ji nechat žíznit déle než 24 hodin, zvláště pokud při tom vykonává těžkou fyzickou práci. Velmi vhodný je pak v kombinaci s dlouhodobým trestným pobytem v neprodyšném gumovém obleku.

Zákaz pití doporučuji aplikovat potom, co odmítne pít vodu, v níž jsme si umyli nohy. Stejně postupujme v případě, kdy nevítá s nadšením coby přísadu ve své misce s jídlem Naši moč či sperma.

Budete překvapen, jak rychle po dni žízně změní své mínění! Jak Nám bude vděčná za osvěžení, když na Náš příkaz bude smět olízat Naše nohy, celý den obuté do vysokých bot! S jakou radostí bude lízat ze země Naše sliny a s jakým nadšením pak bude pít Naši zlatou šťávu přímo od pramene!