Běžně vs DS

DRESSCODE v běžném životě

ač si to neuvědomujeme, je v dnešní době zcela běžná záležitost.Každý si všiml že čísníce, prodavačky, obchodnice atd dodržují jaká si pravidla oblékání.
Každý ví, nebo aslespoň kulturně vzdělané lidé ví, že je naprosto nevhodné jít na pohřeb nebo na ples v otrhaných riflích. Ale nebudeme zde zabředávat do problematiky jak řešit pojmy Bussiness a Manager Dresscode ani White tie, Creative black tie a Semi-formal.

Každá žena se chce líbit a jednou za čas každý chlap dostane otázku "Sluší mi to?" A odpověď "JOOO" je pro ni dostačující. Protože jen pro vlastní lenost ji utvrzujeme v jejich vlastním názoru. A pokud ne My tak pod nátlakem stádní kamarádky.Nebudu zde rozmazávat jaký dopad mají tyto odpovědi převážně na okolí. Ale to už je o stylu, vkusu a soudnosti dané ženy.

DRESSCODE v D/s

Každá žena se chce líbit a ve smyslu těchto stránek platí "Subina se touží Pánovi vždy líbit." Přece své tak těžce vybojované místo neprohraje, jen protože se Pán odmítl koukat na nezajímavý věšák.
Záleží jen na Pánovi a jeho náročnosti, jakou pravidla nastaví v této součásti každého vztahu. Všem známá píseň "Šaty dělaj človeka..." to vystihuje dost výstižně.

Vyvarujme se těchto základních chyb:

Subina v jakémkoliv stupni výchovy dlouho či krátkotdobého vztahu nemá co reprezentovat názor nějakého pochybného stádního módního časopisu.
Má reprezentovat vkus a styl svého Milostivého Pána, Majitele, Vládce a Boha! A jak si přejeme být prezentováni ji musíme naučit!

Subina musí tuto praktiku přijímat s tím, že je pro Nás neatraktivní a nezajímavá, že bez jejího zvládnutí si ani nevšimete že existuje.Většina změn které běžný muž provede, ze svého pohledu i pohledu okolí povede k tomu, že subina bude atraktivnější.

Pokud si vyšperkujete otrokyni v jakémkoliv stupni tak je to v pořádku, ale musí otrokyní stále zůstat, ne že nad ní budete slintat, dělat ústupky a omlouvat (aby neušpinila, aby nezničila, aby nerozthla). Je stále otrokyní a i když momentálně je Naší ozdobou musí stále sloužit a plnit svoje povinnosti.

!!! Důrazně upozorňuji na tuto kotraproduktivitu s ohledem na stupěň a směr výchovy a výcviku !!!