Trestné psaní

Může být ukládáno během celého vztahu. Používejme je hned od začátku ve formě výměny dopisů a později je můžeme používat jako výchovnou metodu během Naší nepřítomnosti doma.

Příklady:
- Naše novicka má nepěkný rukopis, stále dělá chyby a její celkový projev je špatný? Vezmeme červenou tužku, chyby ji opravíme a necháme ji dopis přepsat, tentokrát krasopisně a bez škrábanců. Dostali jsme dopis znovu, ale stále nejsme spokojeni, nebo se tak alespoň tváříme. Teď již budeme přísní a necháme ji dopis přepsat 100x . A aby si to skutečně pamatovala, bude při psaní jednotlivých slov střídat červenou, modrou, zelenou a černou barvu. Stanovíme ji pevný termín, do kdy musí tuto práci odevzdat.

- Chceme svoji otrokyni potrestat dlouhodobě během Naší nepřítomnosti nebo v noci. Poručme ji přepsat telefonní seznam a předem určete počet stránek.

- Chceme svoji otrokyni potrestat dlouhodobě. Poručíme ji napsat dvousetstránkový román oslavující Naši osobu. Samozřejmě na to bude mít určený časový termín a dílo musí být dle Našich představ. Při vypracování těchto trestů ji připoutejme k židli a odvažme až po vykonání celého trestu! Pevně určeme tresty za překročení, nedodržení počtu stran, časového limitu, chyby a škrtance. Když Nám pak svoji několikahodinovou či několikadenní práci donese, v nejmenším se nerozpakujeme vyhodit ji do koše.