První oslovení Pána

 

První oslovení Pána rozhodně nemá být nekonečná slohovka, ale uvědom si, že je to poprvé a možná i naposled, co ti Pán věnuje pozornost a naslouchá.
Podle toho se chovej a tvoř!
Někdo dokáže zaujmout několika slovy, druhý ani encyklopedií.
U někoho hltáš bez dechu každé písmeno tisícistránkového lexikonu, jiný tě nudí prvním slovem.

 

Příklady špatných oslovení z praxe:

1) Ahoj, chci pana, chces to byt ty?!

 

2) Ahoj, nebo Vam mam vykat Pane? (nebo onikat?;-) )
Zaujaly mne Vase nazory zde v klubech, o zachazeni s zenama, o sexu atp. Ja v sexu nemam skoro zadne hranice, hodne lidi o mne rika, ze jsem perverzni a potrebuji krute zachazeni v posteli. A i celkove potrebuji silnou ruku, nejakeho dominanta. Myslim si, ze muzeme mit leccos spolecneho, takze Vas zadam o Vasi prizen.
Ponizene dekuji

 

3) Přeji krásné dopoledne, hledám svého Pána. Myslíte si, že byste to mohl být Vy?Děkuji za Vaši odpověď.

 

Co je v těchto osloveních špatně, co tam chybí, co přebývá a proč neměly šanci zaujmout, už by jsi teď měla jasně chápat a smát se v křečích pochcaná smíchy na zemi daným oslovením i dotyčným rádoby subkám.

 

Z textu by mělo být všem (rádoby) subkám také jasné, jaké reakce jsou a nejsou akceptovatelné a na co budu a nebudu reagovat.
Pokud chceš v čemkoliv poradit a pomoct, chovej se podle toho o to víc.

Je jasné, že toto poučení je primárně určeno opravdovým subkám a otrokyním, jakožto rádoby subkám, které nejsou se svým stavem a dosavadními rádoby pány spokojeny, a rády by na sobě zapracovaly, aby měly nějakou šanci u Pánů.

Samozřejmě požadavky na oslovení se mohou Pán od Pána méně či více lišit, ale takovéto oslovení berte jako určitý vzorový ideál (jakkoliv je to individuální), kterým si můžete jen pomoci a následně být příp. daným Pánem usměrněny dle jeho požadavků.

Také je snad jasné, že oslovení s žádostí o přijetí do služby je něco jiného než žádost o radu, pomoc, diskusi o nějakém tématu- tam, kde na sice slušné a pokorné, leč zcela nedostačující oslovení jako žádost o službu reagovat nebudu, obdobně slušně a pokorně vedené žádosti o radu, pomoc a probrání nějakého tématu budou většinou vyslyšeny.