Sebeprezentace 1.část

Poznat a znát svého chlapa a vždy a všude se podle toho chovat, je jedna z nejzákladnějších schopností pořádné ženy, která chce pořádného chlapa a hezký, šťastný dlouhodobý vztah, ve kterém budou spokojeni oba partneři.

Poznáním svého Pána se myslí přirozené pozorování, vcítění se, souznění srdcí, duší, myslí a těla, přibližování kompatibility, poznávání nejjemnějších a nejtajnějších Pánových strun.

Čubka, která pozná a zná svého Pána, umí to s ním v nejlepším slova smyslu (rozuměj ideálně plní jeho rozkazy a přání, chová se a je co nejblíže jeho otrokyní), těžko bude Pánem odložena do útulku.

V tomto bodě je nutné zmínit i jedno celkem praktické a velmi pragmatické dogma- když budeš nejlepší z výběru, Pán tě neutratí, i když nebudeš zrovna ideální.

Když bude nějaká čubka lepší než ty, budeš utracena a tvé místo zaujme ona.
Takže logicky platí premisa, že snaha být vždy a za každou cenu lepší než ostatní čubky, je pro tebe elementární prioritou.

Nezapomínej na to, že nesmíš ve vývoji směrem k Pánově otrokyni ustrnout, přestat se zlepšovat a pracovat na svých kvalitách při pomýleném vědomí zdánlivé jistoty své výjimečnosti a první pozice v čubčím pelotonu.

Nejlepší ženy a subky jsou přes svou submisivitu brutální, nemilosrdní predátoři a zabijáci, kteří se s tebou nebudou srát ani tě litovat.
Jakmile jim nabídneš sebemenším zaváháním příležitost, okamžitě se ji pokusí využít, aby ti Pána ukradly pro sebe.
A určitě to nebudou dělat tak, že ti pošlou kondolenci, ale svůj útok povedou tajně a strategicky, abys ty o něm neměla žádné ponětí a nemohla nijak zasáhnout. Jednou uprostřed noci se pak probudíš v útulku a nohy tvého bývalého Pánečka bude zahřívat jiná, lepší a chytřejší čubka než ty.

Nebude to proto, že by Pán byl špatný, neloajální nebo tě snad neměl rád, ale proto, že jsi byla ty špatná, neměla dostatečné kvality a nakonec jsi byla druhá.

To je přirozený přírodní výběr, tak se opravdový chlap a dominant musí chovat, tak se chová i každá ženská (jde za nejlepším chlapem/Pánem).

Ano, ano, opravdová věčná láska na život a na smrt, vztah navždy, nezničitelné pouto, maximální loajalita vždy a všude-to vše je nadčasově platné.
Jenže tyto posvátné (dnes už pravděpodobně neexistující) atributy mezi partnery vznikají právě, když jsou oba pro sebe ultimativně ideální, nejlepší a není už navždy co a koho řešit.
Žena se stala mužovou otrokyní a on jejím vyvoleným a vysněným Panem pekelným.
Splynuli navždy v jedno srdce, jednu duši, mysl a tělo.