Sebeprezentace 2.část

Co z 1.části všechno vyplývá?

Musíš na sobě poctivě pracovat pravidelně a pořád.Být pro svého Pána co nejlepší ve všem, co je pro něj podstatné, je tvou hlavní životní náplní
a prioritou-není to nijak v rozporu s tím pracovat na svých koníčcích, pracovní profesi apod.-pořádný Pán svou subku ve všem smysluplném loajálně podporuje, jelikož je narozdíl od většiny mužů velká osobnost a ženiny úspěchy ho v osobnosti a autoritě nemohou ohrozit, jen zvýrazní jeho kvalitní výběr a úsudek.

Nikdy se neptej, co může udělat Pán pro tebe, ale co můžeš udělat ty pro něj.

Tvou první myšlenkou po probuzení je, jak můžeš být pro Pána zase lepší, co pro něj můžeš udělat.
A tvou poslední myšlenkou před usnutím je, čím jsi nebyla pro Pána dost dobrá a jak to zítra napravíš.

V sebeprezentaci ukaž a vyjmenuj své pravdivé kvality i nedostatky-neboj se, pravda a upřímnost je opravdovým chlapem a Pánem vždy ceněna.
Lež, nepravda, desinformace, neupřímnost, přetvářka je předem KONEC, ať už se to provalí kdykoliv.
Jakoukoliv odchylkou od pravdy a reality o sobě, své minulosti a současnosti nevratně likviduješ možnost potenciálu ideálního (nejen) bdsm vztahu, Pán tě dříve nebo později kvůli tomuto utratí a hlavně to nikdy, ale nikdy nezapomene a už pro něj nikdy nebudeš moci být jeho služkou na přání, vysněnou ideální subkou/otrokyní, vždy už v sobě bude mít jako možnost přijmutí jiné, lepší, bezvýhradné, ideální.

Nikdy o sobě, svých kvalitách, preferencích, zkušenostech a schopnostech za žádnou cenu nelži, nepřetvařuj se, nenadhodnocuj se.
Tohle není přijímací pohovor do zaměstnání, ani oblbování běžného kluka, kterého chceš vošukat nebo obrat o prachy či majetky.
Dominant a zvláště kvalitní a zkušený jakékoliv odchylky od pravdy a reality velmi rychle pozná a tím pro něj skončíš.Pokud projdeš přijímacím řízením v podobě oslovení a následné testovací fáze (např. icq/mejl), přijde zkušební období už s osobním kontaktem (zpravidla měsíc až tři měsíce, určuje Pán)-je nemožné v průběhu těchto fází své lži utajit a už vůbec ne v čemkoliv týkajícím se bdsm.

Věř mi-nejde to. Pán není rádoby pán ani běžný kluk a bdsm lekce nejsou klasický šuk.

S jistotou hraničící se smrtí vše pozná už např. při icq/mejl testovací lekci.Zbytečně se diskvalifikuješ předem a bez možnosti přechodu k osobnímu přijetí se odstřelíš. A přitom nikdy nevíš, třeba bys zázrakem prošla, někde v sobě máš sama před sebou skrytý potenciál (který umí objevit jen Pán) a zbytečně se podceňuješ-častý důvod ženských lží na začátku vztahu, protože si myslí, že by je chlap takové, jaké jsou, nechtěl.

Bohužel v tomhle se nepletou-nechtěl.
To už radši pro jistotu ze svých kvalit trochu uber, abys měla nějakou rezervu do své laťky.Opravdový Pán se od rádoby pánů liší také tím, že potřebuje a chce být svobodný a nebýt v kleci.Proto nejsou jeho první kroky se subkou směrem k jejímu pomalému poznávání a postupnému posunování hranic (jakkoliv je toto dogma rádoby pánů a rádoby subek propagované jako ultimativní "pravda").

Naopak nekompromisně, nemilosrdně a tvrdě si v praxi ověří, kdo a co jsi zač, jak na tom jsi, jaký je tvůj reálný stav a jaký je tvůj potenciál (pokud nějaký máš a neselžeš hned v začátku lekce).K tomu může použít i praktiky překračující jeho vlastní hranice a specifikace působící na nejzazší fyzické, psychické a duševní možnosti.
Tohle má svůj důvod-pokud subka obstojí, následně se otvírají nekonečné možnosti, co s ní a jí může Pán dělat, je s ní svobodný a jejich bdsm vztah i ona samotná pro něj dostávají jiný, zásadní rozměr.
Tento průlom tě významně odliší od ostatních subek a vzdálí jejich možnost dostat se k tvému Pánovi.

Pamatuj-v životě, vztahu a v posteli spokojený a uspokojený chlap/Pán nikde nic a nikoho jiného hledat a zkoušet nebude. Staneš-li se pro něj výjimečnou.
My chlapi jsme ve své podstatě neskonale líní a zvykoví tvorové, zásadně nic nehledáme a nezkoušíme, když to máme doma v nejlepší variantě
(i tím se zásadně lišíme od ženských).