Sebeprezentace 4.část

Největším omylem submisivních je, že jsou pro dominanta nejlepšími, když vše dokonale zvládají.

Ve skutečnosti je nejzajímavější a nejlepší, když submisiv dané praktiky a hrátky sice nezvládá, ale přesto vše vděčně, oddaně a poslušně plní, sám si je dokonale prožívá a užívá, a zcela se vnitřkem i vnějškem oddává svému vládci.
Pánovi je ohledně důkazu tvých kvalit úplně jedno, jestli se při něčem pozvracíš, pochčiješ, posereš, rozbrečíš, rozklepeš, složíš (za nic z toho tě pořádný Pán neutratí, ale naopak tě po splnění úkolu pohladí a přitulí), jediné rozhodující tady je oddané, ponížené, pokorné, snaživé, loajální, vděčné plnění rozkazů, které si vnitřně i vnějškem sama vděčně užíváš a prožíváš a za které každou vteřinu poníženě děkuješ.

Každý rozkaz a úkol od tvého Pána je nejvyšší pocta, kterou si vůbec nezasloužíš.

Hlavní je maximální snaha, bezvýhradná poslušnost, maximální odevzdání se, vděčné prožívání a užívání si úkolů a stoprocentní, okamžité, slepé plnění jakéhokoliv rozkazu.

Pořádný Pán by ti nikdy nedal žádný úkol a neuplatnil na tebe žádnou praktiku, která by byla jakkoliv v rozporu s tím, jak ses ty sama prezentovala.

Ani by nijak neohrozil tvé fyzické a duševní bezpečí v rozporu s vymezením a specifikou vašeho vztahu, opět danou tím, jak ses prezentovala ty sama.

Pán tě má vždy rád a jsi jeho čubka, ať už ti dělá cokoliv, na to nikdy nezapomínej, uvědomuj si to a chovej se podle toho.
Jedno z největších umění ženy a subky je v tom, aby se učila a naučila si vše a cokoliv se svým chlapem a Pánem maximálně prožít a užít, ať už je to cokoliv.
Když se tomuto umění budeš poctivě pod vedením Pána učit a naučíš, dříve nebo později si krásně prožiješ i ty na první pohled nejbolestivější, nejšílenější a kdysi nepředstavitelné věci.
Selhání čubky tedy není ve fyzickém či psychickém nezvládnutí PROVÁDĚNÍ rozkazu/úkolu, ale v jakémkoliv vnějším nebo vnitřním odmítání, neposlušnosti a neplnění.
Pán jakékoliv zaváhání tohoto vnitřního typu okamžitě cítí a pozná.
Když v čemkoliv selžeš odepřením rozkazu a poslušnosti, přímo tím dokazuješ, že jsi o sobě dříve v něčem lhala, přetvařovala se a nadhodnocovala se.
Pokud tě Pán po takovém zásadním selhání okamžitě neutratí, bývá to tím, že už vzniklo nějaké silnější pouto, má tě nějakým způsobem rád a máš nějaké jiné kvality.
Očekává za takovou dočasnou bezprecedentní toleranci a trpělivost adekvátní nekonečnou vděčnost a okamžité maximální nasazení na změně tvých nedostatků, aby se už selhání nikdy neopakovalo.
Po takovém elementárním selhání v očích svého Pána geometrickou řadou klesneš do nejnižších pater, opět se začne pozorně dívat kolem sebe na nabídku jiných subek, posuzovat a srovnávat je i tebe.
Tvá pozice u jeho nohou je tvým vlastním neomluvitelným selháním velmi ohrožena a můžeš si být jista, že jiné, kvalitní čubky okamžitě na tisíce mil ucítí krev tvého selhání a ve vteřině se připlazí před tvého Pána, aby mu dokázaly, že to ony jsou pro něj ty pravé, nejdokonalejší a jediné, a ty jsi jen neschopná nula, mylná epizoda, která by měla být zapomenuta.
Je v tvém nejlepším zájmu začít na sobě ihned pracovat a odstranit nedostatky, pokud nechceš být utracena a vyhozena do útulku.