Čubčí plazení

Tato zásadní a podstatná pasáž jako by pro subky z neznámého důvodu neexistovala.

To je ale neomluvitelná chyba a základní nedostatek.

Toto je rozhodující, to co ti může dát náskok před ostatními čubkami, co tě odliší, ukáže tvou originalitu, specifičnost (neplést se slepičisností), výjimečnost, schopnosti, zvýrazní kompatibilitu a souznění s Pánem.
Tady konečně jasně ukážeš, proč právě ty bys měla být Pánovou jedničkou a ne žádná jiná.

Zde se meze fantazii nekladou.

Ukaž své nejskrytější, nejzvrhlejší a nejšílenější životní,sexuální i vztahové touhy a sny.

Buď sama sebou, odhoď všechny masky, buď zvířetem, buď prasetem, buď andělem i ďáblem, buď malou, nadrženou, zblázněnouu samicí, která sto let nešoustala a dostala se na ostrov plný Deppů, Clooneyů a Pittů.

Buď tím, čím jsi, tím, čím chceš být i tím, čím se bojíš být.

Subka Pánovi svou pokorou, ponížeností, odevzdáním, souzněním, kompatibilitou a zvrhlostí ukazuje a dokazuje, o co by jejím utracením přišel.
A ne o co by měl co nejrychleji ve svém vlastním zájmu přijít (jak umí tak geniálně svými hysterickými/psychopatickými výlevy dokazovat ostatní ženské).

Ano, zde svým rafinovaným, čubčím způsobem využíváš (svým způsobem zneužíváš) Pánových slabších míst (to, že už jsi příp. jeho součástí a znáš ho, víš jak na něj, čím ho přitáhnout a zaujmout), hraješ na jeho vzrušivé a dominantní struny, předhazuješ mu na oltář oběť (zdání) jeho otrokyně na přání.
Zde uplatňuješ svou znalost Pána, jeho duše a mysli (srdce a tělo zde moc nefungují).
Ale, pozor, neplést s teatrálními výjevy normálních holek a rádoby subek, zde se jedná o něco úplně, ale úplně jiného.
 

 

A v budoucnu nezapomínej! Ve správné chvíle na správných místech jsou tvé kvality v čubčím plazení tím, co ti může zachránit kůži před útulkem.
Nemrhej touto kvalitou, ale vždy, když je to na místě, čubčí plazení vytas!  I kdyby Pán tisíckrát vypadal, že s tebou nadobro skončil, věř, že výjimečnému čubčímu plazení chtě nechtě naslouchá, protože tady se zrcadlí a snoubí vaše nejniternější a nejanimálnější souznění a kompatibilita.

Ne, neporadím ti, co tady máš říkat a dělat!
Jestli to sama necítíš a netryská to z tebe vodopádem, dej si umolousanou zástěru a jdi lovit sousedovic Toníka, než ti bude třicet a uloví ho sousedovic Andula.

Rada na konec: Pokud nejsou kvality a atributy čubčího plazení následně beze zbytku převedeny a předvedeny v praxi, stává se čubčí plazení bezcenné, Pán už ho v budoucnu nebude brát vážně, stane se pro něj bezcenným žvaněním a nebude na něj působit.