Osobní data

Jedna z naprosto opomíjených základních položek oslovení.Jednou provždy by si měly subky uvědomit, že opravdového Pána nezajímají jen chodící nádoby na sperma, těch je vždy dostatek. Takže oslovovat ho stylem pipky, která si chce prvoplánově jen zašukat, je nejen nevychované, ale hlavně naivní a zbytečné.
Pokud chceš Pána oslovit, dělej to pořádně, s vyhlídkou pořádného, dlouhodobého bdsm vztahu.

 

Uvědom si, že když Pán zaujmul tebe, jistě nebudeš a nebyla jsi zdaleka sama. Bylo, je a bude tady mnoho subek a rádoby subek, které se ho pokoušejí zaujmout. Také už tady bude nějaká ta důležitější čubka (nebo víc), které se podařilo dostat k Pánovi blíže a ta je tvým největším nepřítelem, protože svými kvalitami a osobností v nějaké míře dokázala dostat mnohonásobně víc, než o čem ty zatím ani nemůžeš snít.
 

Fotky, křestní jméno, věk, výška, váha, velikost poprsí, stav veškerého ochlupení, koníčky, zaměstnání, v čem seš/nejseš dobrá, počet vztahů/šuků/bdsm vztahů, bdsm zkušenosti. Fotky-detailní fotka tváře + fotka postavy je samozřejmostí.

Co se týče vzhledu, většina Pánů vybírá podle tvých očí a výrazu tváře, postava může a nemusí být relativní a kvalitou pro konkrétního Pána může i nemusí být úplně něco jiného, než ti říkají časopisy a kamarádky.

 

Velká rada: Neodstraňuj své origonální a specifické znaky, byť je ty sama považuješ za nedostatky.
Všemožná znaménka, pihy, nerovnosti, hrbolky, odstátosti atd. To vše jsou tvé odlišovací prvky od stáda, tvoří tvou vzhledovou specifičnost, dělají tě zajímavou = jsou to tvé největší vzhledové přednosti, kterými můžeš Pána vzhledově rozhodujícím způsobem zaujmout a přitahovat ho.

Fantazie a invence v intimnějších fotkách se meze nekladou resp. tato oblast je vpodstatě součástí čubčího plazení.
Zajímavá, originální, vzrušující fotka může možná rozhodnout v tvůj prospěch-je naivní si myslet, že i Páni nejsou pořád "jen" chlapi a zvířata se všemi přirozenými instinkty a automatickými reakcemi na adekvátní podněty.

Jistě, tohle jsou velmi osobní údaje a nikdo je logicky nechce poskytovat někomu cizímu.
Tak se už rozhodni! Žádáš o přijetí do služby k Pánovi a chceš se mu celá odevzdat nebo ne?!
Na prázdné plkání si zajdi k nadrženým panicům a rádoby pánům.